Etap 9 – Pasje!

Witam Cię w 9 etapie Life&Career System. W poprzednim etapie zajmowaliśmy się przechodzeniem ostatnich poziomów w Spektrum Dynamiki Bogactwa, w tym etapie odetchniemy troszkę od kluczowej wiedzy na temat Dynamiki Bogactwa i Spektrum, na rzecz bardzo ważnej pasji w życiu.

Pasja to coś co w życiu jest jedną z najważniejszych rzeczy pozwalających osiągnąć pełną harmonię ze sobą i światem. Pasja potrzebna jest nam do pełnej regeneracji naszego organizmu i naładowania naszego flow! Dlatego też w tym etapie skupimy się na odkryciu Twoich Pasji. Nie myl Pasji, którą poznałeś w Spektrum Dynamiki Bogactwa, będziemy szukać pasji, które nie tylko pozwolą Ci zarabiać pieniądze, ale przede wszystkim regenerować Twoje ciało i ładować baterie Twojego Flow. Zaczynamy!

Na samym początku przesłuchaj LIVE – Pasje!

Następnie wykonaj test Pasji!

Aby test wykonać poprawnie kliknij poniżej i zaloguj się do swojego konta GeniusU. Jest to ten sam portal, na którym wykonywałeś test na geniusz i poziom Spektrum Dynamiki Bogactwa w 1 etapie projektu Life&CareerSystem.

PS: Test będzie polegał na wybraniu 5 największych pasji w twoim życiu, po prostu odrzucaj te, które kręcą Cię mniej, niż pozostałe. Do dzieła:

Kliknij tutaj i wykonaj Test Pasji!

WARUNKI WYKONANIA ETAPU:
1. WYSŁUCHAJ NAGRANIA – LIVE –  „Pasje”
2. ZGLOŚ SIE PO DOSTĘP DO KLASY ETAP 9 – „Pasje”
3. WYKONAJ WYMAGANE ZADANIA W KLASIE I ZDAJ EGZAMIN I PODEŚLIJ MI GO NA MESSENGER – LIFE&CAREER SYSTEM!
4. NAPISZ DO MNIE NA: Messengera – Life&Career System! –  (Napisz, że ukończyłeś  etap numer 9,  i poproś o dostęp do dziesiątego etapu)
UWAGA! – ETAP GWARANTUJE EFEKTY!
1. Dokładne wyjaśnienie czym są życiowe pasje – obszary.
2. Jak wykonać test Pasji by był on prawdiłowy.
3. Dokładnie opisane pasje i to jak zacząć je implementować do swojego życia.
UWAGA.- Efekty zapewnione są po zrealizowaniu wszystkich wytycznych dotyczących etapu nr. 8, zakupem testu, wysłuchaniu nagrań i wykonaniem zadań w klasie!
 
(Czas na wykonanie zadania –  dowolny – Etap da się zrealizować w max. 12 dni!
(UWAGA – Wszystkie wiadomości kieruj na Messengera Life&Career System!)