Etap 11 – Przestań Dryfować po Oceanie Życia !

Witam Cię w 11 etapie Life&Career System. W poprzednim etapie zajmowaliśmy się Mentoringiem Poziomu Ofiary. To stosunkowo proste wytyczne i strategie by wyciągnąć kogoś z dołka – opracowaliśmy dokładny plan jak to zrobić i ścieżkę… Jednak przychodzi czas na dużo bardziej zaawansowane techniki i strategie, zleży nam teraz na pokonaniu poziomu czerwonego – „Ocalały”. Zaczynajmy więc…

Mentoring jest szytym na miarę planem pomocy innym ludziom. Zdobywając wiedzę na temat Dynamiki Bogactwa oraz Spektrum Dynamiki Bogactwa, masz okazję w sposób niesamowity pomóc innym – zmienić ich całe dotychczasowe życie. Aby to zrobić musisz poznać dokładny plan działania z każdym z poziomów spektrum, a później również dopasować plan do każdego z profili. Jest to bardzo delikatny proces i aby pomagać ludziom, faktycznie musisz z wielką precyzją i zaangażowaniem przejść następujące etapy. Etap ten jak i poziom jest podobny do etapu poprzedniego, z tym, że dużo bardziej skupimy się na wejściu do wewnątrz Ciebie, abyś wreszcie mógł wziąć ster w swoje ręce i zacząć konkretnie iść do przodu w swoim, życiu. Pomoże Ci w zrozumieniu tego poziomu szkolenie „Kowal Własnego Losu” –  Do dzieła!

Na samym początku przesłuchaj Szkolenie „Kowal Własnego Losu”!

Część 1

Część 2

Część 3 

Część 4

Część 5 

Część 6

Część 7

Część 8

Mam dla Ciebie na koniec PREZENT – COŚ CO WYWRÓCI TWOJE DOTYCHCZASOWE ŻYCIE DO GÓRY NOGAMI

„Szklana Kula” jest niesamowitym nagraniem, które zmieni całkowicie Twoje postrzeganie swojego życia. Przygotuj się na wielki wstrząs i wzruszenie! Nagranie będzie trwało około 35 minut. Będziesz musiał mieć zamknięte oczy prze całe ćwiczenie. Jest to ćwiczenie oparte o pracę z Twoją podświadomością.

Instrukcja nr. 1: Przesłuchaj nagranie. (MIEJ ZAMKNIĘTE OCZY!)

Instrukcja nr. 2: Wejdź szybko na Klasę Etapu 11 i wejdź w Egzamin z Nagrania „Szklana Kula” – Zapisz jak się czujesz, pisz jak najdłużej, zapisz wszystkie swoje emocje jakie przeżywałeś oraz jak bardzo kochasz to życie. Zapisz jak bardzo siebie kochasz!

Instrukcja nr. 3: Zapisz jak bardzo chcesz wrócić do świata swoich marzeń oraz złóż sobie obietnicę, że nigdy się nie poddasz w dążeniu do nich.

Instrukcja nr. 4: Podziel się w Egzaminie z Nagrania Szklana Kula – JUŻ TERAZ w TEJ CHWILI! – co sądzisz na temat tego ćwiczenia i jak zadziałało u Ciebie.

Przykładowe Opinie z Nagrania ” Szklana Kula”

TEST SZKLANA KULA

KLIKNIJ TUTAJ I WYKONAJ TEST!

BIBLIOGRAFIA WYKORZYSTANA DO SZKOLENIA:

(Jeśli chcesz zgłębić więcej informacji zapraszam do tych książek)

– Anthony Robbins – Obudź w Sobie Olbrzyma, Listy do Przyjaciela,
– Brian Tracy – Psychologia Osiągnięć, Potęga Podświadomości
– Napoleon Hill – Prawa Sukcesu (4 Tomy)
– Krzysztof Król – Kodeks Wygranych
– Dale Carnegie – Jak zjednać sobie ludzi, Jak przestać się martwić

TEST KOŃCOWY W ETAPIE 11

KLIKNIJ TUTAJ I WYKONAJ TEST!

WARUNKI WYKONANIA ETAPU:
1. WYSŁUCHAJ SZKOLENIA –  „Kowal Własnego Losu”
2. ZGLOŚ SIE PO DOSTĘP DO KLASY ETAP 11 – „Przestań Dryfować”
3. WYKONAJ WYMAGANE ZADANIA W KLASIE I ZDAJ EGZAMIN I PODEŚLIJ MI GO NA MESSENGER – LIFE&CAREER SYSTEM!
4. NAPISZ DO MNIE NA: Messengera – Life&Career System! –  (Napisz, że ukończyłeś  etap numer 11,  i poproś o dostęp do dwunastego etapu)
UWAGA! – ETAP GWARANTUJE EFEKTY!
1. Dokładne wyjaśnienie jak pomóc ludziom na poziomie „Czerwonym”.
2. Jakie mieć nastawienie gdy pomagasz ludziom na poziomie czerwonym.
3. Dokładnie opisany system pomocy ludziom na poziomie Czerwonym.
UWAGA.- Efekty zapewnione są po zrealizowaniu wszystkich wytycznych dotyczących etapu nr. 11, zakupem testu, wysłuchaniu nagrań i wykonaniem zadań w klasie!
 
(Czas na wykonanie zadania –  dowolny – Etap da się zrealizować w max. 12 dni!
(UWAGA – Wszystkie wiadomości kieruj na Messengera Life&Career System!)