Etap 10 – Ogarnij się i Zacznij Żyć !

Witam Cię w 10 etapie Life&Career System. W poprzednim etapie zajmowaliśmy się Pasjami, to coś co w życiu jest jedną z najważniejszych rzeczy pozwalających osiągnąć pełną harmonię ze sobą i światem. Pasja potrzebna jest nam do pełnej regeneracji naszego organizmu i naładowania naszego flow! W tym Etapie zajmiemy się wprowadzeniem do Mentoringu!

Mentoring jest szytym na miarę planem pomocy innym ludziom. Zdobywając wiedzę na temat Dynamiki Bogactwa oraz Spektrum Dynamiki Bogactwa, masz okazję w sposób niesamowity pomóc innym – zmienić ich całe dotychczasowe życie. Aby to zrobić musisz poznać dokładny plan działania z każdym z poziomów spektrum, a później również dopasować plan do każdego z profili. Jest to bardzo delikatny proces i aby pomagać ludziom, faktycznie musisz z wielką precyzją i zaangażowaniem przejść następujące etapy. Do dzieła!

Na samym początku przesłuchaj LIVE – Mentoring cz. 1!

To dopiero początek, by zacząć faktycznie pomagać ludziom. W kolejnych etapach Life&Career System otrzymasz precyzyjne porady jak pomagać ludziom na wyższych poziomach spektrum. Wiedza, którą posiądziesz całkowicie zmieni Twoje myślenie. Ludzie za tą wiedzę, będą Ci płacić!

Aby zacząć pomagać innym, najpierw musisz pomóc sobie, wiem że wielu z was w projekcie LCS jest na Poziomie podczerwonym. To właśnie ten etap, gdzie rozpracujemy całkowicie na czynniki pierwsze braki jakie masz w swoim życiu, charakterze… Odtąd każdy etap będzie skrupulatnie zajmował się  Twoim rozwojem popartym wyjściem wyżej w Latarnii Bogactwa…. Poniżej zamieszczam Ci moje szkolenie „Potężna Pewność Siebie” – To czego brakuje najbardziej na poziomie podczerwonym to pewności swojej osoby, wartości oraz planu na życie, dlatego ciągle toniesz w długach, bo nie wiesz na jakim świecie żyjesz… Zaczynamy więc Twoją konkretną przemianę i wspinamy się po Drabinie Bogactwa!

Obejrzyj teraz szkolenie „Potężna Pewność Siebie” i wypisz najważniejsze wnioski:

Część 1

Część 2

Część 3

Część 4

BIBLIOGRAFIA WYKORZYSTANA DO SZKOLENIA:

(Jeśli chcesz zgłębić więcej informacji zapraszam do tych książek)

– Anthony Robbins – Obudź w Sobie Olbrzyma, Listy do Przyjaciela,
– Brian Tracy – Psychologia Osiągnięć, Potęga Podświadomości
– Napoleon Hill – Prawa Sukcesu (4 Tomy)
– Krzysztof Król – Kodeks Wygranych
– Dale Carnegie – Jak zjednać sobie ludzi, Jak przestać się martwić

TEST KOŃCOWY W ETAPIE 10

KLIKNIJ TUTAJ I WYKONAJ TEST!

WARUNKI WYKONANIA ETAPU:
1. WYSŁUCHAJ NAGRANIA – LIVE –  „Mentoring cz.1”
2.WYSŁUCHAJ SZKOLENIA – „POTĘŻNA PEWNOŚĆ SIEBIE”
2. ZGLOŚ SIE PO DOSTĘP DO KLASY ETAP 10 – „Ogarnij się i Zacznij Żyć”
3. WYKONAJ WYMAGANE ZADANIA W KLASIE I ZDAJ EGZAMIN I PODEŚLIJ MI GO NA MESSENGER – LIFE&CAREER SYSTEM!
4. NAPISZ DO MNIE NA: Messengera – Life&Career System! –  (Napisz, że ukończyłeś  etap numer 9,  i poproś o dostęp do dziesiątego etapu)
UWAGA! – ETAP GWARANTUJE EFEKTY!
1. Dokładne wyjaśnienie jak pomóc sobie oraz ludziom na pierwszym poziomie spektrum.
2. Jakie mieć nastawienie gdy pomagasz ludziom na poziomie czerwonym i podczerwonym.
3. Dokładnie opisany system pomocy ludizom na poziomie ofiary i ocalałego.
UWAGA.- Efekty zapewnione są po zrealizowaniu wszystkich wytycznych dotyczących etapu nr. 8, zakupem testu, wysłuchaniu nagrań i wykonaniem zadań w klasie!
 
(Czas na wykonanie zadania –  dowolny – Etap da się zrealizować w max. 12 dni!
(UWAGA – Wszystkie wiadomości kieruj na Messengera Life&Career System!)