Etap 3 – 8 punktów widzenia !

Witam Cię w 3 etapie Life&Career System. W poprzednim etapie odkryłeś swoje pochodzenia, wiesz już jakim jesteś profilem oraz co możesz zdziałać na tym świecie wykorzystując swoje naturalne talenty. W kolejnych etapach, będziemy wchodzić głębiej w tajniki wiedzy z Dynamiki Bogactwa, ta wiedza niejednokrotnie będzie bardzo zawiła i skomplikowana.

Może Ci się wydawać że Dynamika jest prostą wiedzą – i faktycznie bardzo ułatwia życie, jednak zrozumienie jej wymaga czasu – niektórym zajmie to całe życie, ale jeśli będziesz starał się odkryć wszystkie tajemnice tej wiedzy to staniesz się wpływową i majętną osobą – to jest pewne. Dynamika to 8 spojrzeń na świat. Dziś poznasz dokładnie w jaki sposób należy traktować tę wiedzę i zwracać uwagę nie tylko na siebie, ale przede wszystkim na innych ludzi, gdyż to oni są kluczem do Twojego Bogactwa. Żaden profil nie osiągnie bogactwa samodzielnie, potrzebujemy się jak powietrza, im szybciej to zrozumiesz, tym szybciej staniesz się Bogaty – Mentalnie i Materialnie.

Poznasz teraz wiedzę na temat innych profili – abyś mógł rozróżniać je w codziennym życiu i lepiej się z nimi komunikować.

Obejrzyj serial na Netflix! – La Casa de Papel

(Netflix jest za darmo na miesiąc wystarczy podpiąć kartę i na 2 dni przed końcem miesiąca odpiąć).

Sezon 1 – Wymagany – (13 odcinków) , Sezon 2 – Opcjonalnie. (9 odcinków) –

(Polecam obejrzeć 2 sezony.) Perfekcyjnie zrozumiecie interakcje między profilami.

PS: Polecam obejrzeć w języku hiszpańskim z polskimi napisami – najlepszy klimat 😉

El Profesor – Mechanic
Raquel – Creator
Tokyo – Creator
Rio – Deal Maker
Moscwa – Trader
Denver – Deal Maker
Oslo – Lord
Helsinki – Accumulator
Nairobi – Supporter
Berlin – StarInni:
Arturo – Lord
Monica – Supporter
Angel – Deal Maker………………………………………..

UWAGA BY WYKONAĆ TO ZADANIE NIE MUSISZ SPĘDZIĆ TYGODNIA PRZED TELEWIZOREM. TO MATERIAŁ POMOCNICZY, KTÓRY POZWOLI CI WYŁAPAĆ NAJLEPSZE SMACZKI W INTERAKCJI MIĘDZY PROFILAMI. ABY UKOŃCZYĆ TEN ETAP NIE JEST WYMAGANE BYŚ OBEJRZAŁ/A CAŁY SERIAL. JEDNAK OBEJRZENIE CAŁEGO SERIALU JEST WYMAGANE DO UKOŃCZENIA PROJEKTU LIFE&CAREER SYSTEM!

MASTERMIND

DLACZEGO MUSIMY ZAUFAĆ DYNAMICE , NASZEMU PROFILOWI I POZIOMOWI BOGACTWA?

TEST KOŃCOWY W ETAPIE 3

KLIKNIJ TUTAJ I WYKONAJ TEST!

WARUNKI WYKONANIA ETAPU:
1. WYSŁUCHAJ NAGRANIA – LIVE –  „8 PUNKTÓW WIDZENIA”
2. OPCJONALNIE OBEJRZYJ W WOLNYCH CHWILACH SERIAL LA CASA DE PAPEL I OBSERWUJ PROFILE!
3. WYSŁUCHAJ MASTERMIND.
3. WYKONAJ TEST ETAPU 3 I ZDAJ GO.
4. NAPISZ DO MNIE NA: Messengera – Life&Career System! –  (Napisz, że ukończyłeś  etap numer 3,  i poproś o dostęp do czwartego etapu)
UWAGA! – ETAP GWARANTUJE EFEKTY!
1. Poznanie słabych i mocnych stron innych profili oraz ich zachowań.
2. Nauczenie się czytania wykresów Dynamiki Bogactwa, co pozwoli CI w przyszłości prowadzić konsultacje z potencjalnymi profilami.
3. Podstawowe równania bogacenia się profili oraz poznanie najszybszych strategii na zarobienie pieniędzy i stworzenia zespołu marzeń.
UWAGA.- Efekty zapewnione są po zrealizowaniu wszystkich wytycznych dotyczących etapu nr. 3, zakupem testu, wysłuchaniu nagrań i wykonaniem zadań w klasie!
 
(Czas na wykonanie zadania –  dowolny – Etap da się zrealizować w max. 5 dni!
(UWAGA – Wszystkie wiadomości kieruj na Messengera Life&Career System!)