Etap 1 – Początek!

Witam Cię serdecznie w Etapie 1 projektu Life&Career System.

Jest to jedno z  największych i najbardziej interesujących szkoleń jakie kiedykolwiek przeprowadziłem. Szkolenie to pozwoli Ci wziąć życie w swoje ręce, uświadomi Ci Twój potencjał oraz to, że jesteś wyjątkowym człowiekiem. Tak naprawdę w życiu jesteśmy przymocowani pewnymi linami, poprzez przekonania, często fałszywe, uwarunkowania społeczne, społeczeństwo , w którym żyjemy wymaga od nas być takim a nie innym, stawia przed każdym niemalże takie same wymagania oraz prowadzi do ujednolicenia jednostek by stały się takie same – wręcz jedną masą. Wielu nie potrafi się wpasować, uznając że nie pasuje do systemu z góry opracowanego przez innych ludzi. Okazuje się, że każdy z nas jest inny i nie da się ujednolicić wszystkich – to niesamowita prawda, którą poznajesz już na samym starcie tego ogromnego projektu! – Jesteś wyjątkowy. i w całym programie szkoleniowym Life&Career System udowodnię Ci to.

Możesz wziąć swoje życie w swoje ręce, to gdzie jesteś mało się liczy, natomiast ważne jest dokąd zmierzasz i to szkolenie ma Ci rozjaśnić tę drogę. W szkoleniu przygotowałem dla Ciebie masę niezbędnych rzeczy dzięki którym sięgniesz w swoim życiu gwiazd, rozwiniesz swoją inteligencję emocjonalną oraz finansową. Staniesz się osobą świadomą siebie i możliwości świata.

Na samym początku chcę Cię gorąco przywitać. Jestem z Ciebie dumny z dwóch powodów. Pierwszy z nich to fakt, że spróbowałeś dowiedzieć się czym jest projekt.

Drugi, że udowadniasz swój potencjał. Ten program zmieni Cię całkowicie, jest to potężna dawka wiedzy, strategii, technik jak i doświadczenia mojego, moich mentorów oraz ludzkich obserwacji sięgających 5000 lat. Proszę Cię o to, abyś uczestniczył w tym szkoleniu na pełnej energii i wykonywał wszystkie zadania, o które Cię proszę. To bardzo ważne! Tym samym chcę nadmienić, że przez całe szkolenie, będę zwracał się do Ciebie per „Ty”, gdyż chcę zmniejszyć zamieszanie, związane z naszym wspaniałym językiem, tak bogatym w zwroty.

Kolejna rzecz to kontemplacja! Pamiętaj, aby skupić się w 100 % i zmuszać się do głębokich przemyśleń, ponieważ tylko wtedy wyniesiesz ze szkolenia najwięcej. Pamiętaj, że proces zmiany będzie długi, ale efekty będziesz zauważał już od samego początku.

Chcę, abyś osiągnął bardzo dużo w swoim życiu. Masz potencjał do tego, żeby stać się najlepszą wersją siebie jak i wieść wymarzone życie gdziekolwiek chcesz i z kim chcesz. Aby osiągnąć największe efekty związane z tym szkoleniem przedstawię Ci teraz w jaki sposób powinieneś ten program realizować:,

  • Pobieraj skrypty działania tego programu w każdym etapie.
  • Nie oglądaj kolejnej części zanim nie skończysz w pełni poprzedniej.
  • Nie przechodź do kolejnej części zanim nie wykonasz wszystkich zadań, o które Cię proszę.
  • Postępuj zgodnie z instrukcją w każdej części. (Instrukcja do każdej części znajduje się pod filmem)
  • Postaraj się przerobić szkolenie co najmniej 2 razy. Będziesz zdumiony do jakich wniosków dojdziesz.
  • Spójrz na możliwości i w pełni wykorzystaj potencjał zarobkowy programu partnerskiego Life&Career System.
  • Zostaw komentarz jak bardzo pomogło Ci to szkolenie. W każdym etapie.
  • Koniecznie zastanów się nad gotową ścieżką prowadzącą do certyfikacji projektu Life&Career System.

Na samym początku proszę Cię o zrobienie krótkiego darmowego testu.
Test składał się będzie z 16 pytań.

ZROB TEST NA SWÓJ GENIUSZ I POZIOM BOGACTWA – ZA DARMO!

Obejrzyj LIVE – LCS – POCZĄTEK!

OTO NAGRANIE TŁUMACZĄCE NATURALNĄ ŚCIEŻKĘ KAŻDEGO Z GENIUSZY!

Dowiedz się jak uzyskać dostęp do zamkniętego forum Life&Career System!

Oto Co Cię czeka w projekcie!

              

WARUNKI WYKONANIA ETAPU:
1. WYSŁUCHAJ NAGRANIA – LIVE –  Początek
2. WYSŁUCHAJ NAGRANIA „TEST NA GENIUSZ”
3. WYKONAJ TEST NA GENIUSZ ORAZ POZIOM BOGACTWA!
4. DOŁĄCZ DO FORUM LIFE&CAREER SYSTEM!
6. NAPISZ DO MNIE NA: Messengera – Life&Career System! –  (Napisz, że ukończyłeś  etap numer 1 i poproś o dostęp do drugiego etapu)
 
(Czas na wykonanie zadania –  7 dni, licząc od dnia, w którym uzyskałeś dostęp do tego etapu!) – Etap da się zrealizować w max. 3 godziny!
(UWAGA – Wszystkie wiadomości kieruj na Messengera Life&Career System!)