Etap 12 – Zidentyfikuj Swoją Tożsamość
(How To?)

Witam Cię w 12 etapie Life&Career System. W poprzednim etapie zajmowaliśmy się Mentoringiem Poziomu Pomarańczowego oraz identyfikowaniem Tożsamości mentalnym. To stosunkowo proste wytyczne strategie by motywować do zmian – opracowaliśmy dokładny plan jak to zrobić i ścieżkę… Jednak przychodzi czas na dużo bardziej zaawansowane techniki i strategie, gdyż na samym poziomie mentalnym nie możemy poprzestać. Mentalny Poziom jest ważny, ale ważniejsze jest co dokładnie robić. Ostatnio zajmowaliśmy się „Co?”, dziś powiem sobie „Jak?”

Mentoring jest szytym na miarę planem pomocy innym ludziom. Zdobywając wiedzę na temat Dynamiki Bogactwa oraz Spektrum Dynamiki Bogactwa, masz okazję w sposób niesamowity pomóc innym – zmienić ich całe dotychczasowe życie. To również wskazówki dla Ciebie – Jeśli jesteś na tym poziomie spektrum otrzymasz konkretne wytyczne „jak robić” by było dobrze i z efektami. Mega precyzyjna wiedza przed Tobą… Aby w pełni zrozumieć jak Zidentyfikować Swoją Tożsamość obejrzyj poniższe nagranie, to zmieni Twoje podejście do rozpoczynania drogi ku milionom!

Następnie  przesłuchaj LIVE – Zidentyfikuj Swoją Tożsamość!

To kolejny etap Mentoringu – jak widzisz zostało przed nami jeszcze więcej części. W kolejnych etapach Life&Career System otrzymasz precyzyjne porady jak pomagać ludziom na wyższych poziomach spektrum. Wiedza, którą posiądziesz całkowicie zmieni Twoje myślenie. Ludzie za tą wiedzę, będą Ci płacić!

Oto obiecane dodatkowe nagranie na temat Spirit – niewidzialnej, piątej częstotliwości dynamiki Bogactwa. Dowiesz się w nim w  jaki sposób zapanować nad swoim flow, rozjaśni Ci to dlaczego często używałem zwrotów, typu: Przerobiony/Świadomy Creator, a nieświadomy/nieprzerobiony Creator. Twoje flow może uczynić Cię bogatym, ale również doprowadzić Cię do ruiny. To nagranie pozwoli Ci zrozumieć tę kwestię:

TEST KOŃCOWY W ETAPIE 12

KLIKNIJ TUTAJ I WYKONAJ TEST!

WARUNKI WYKONANIA ETAPU:
1. WYSŁUCHAJ NAGRANIA – LIVE –  „Zidentyfikuj Swoją tożsamość”
2. ZGLOŚ SIE PO DOSTĘP DO KLASY ETAP 12 – „Zidentyfikuj Swoją Tożsamość” How To?
3. WYKONAJ WYMAGANE ZADANIA W KLASIE I ZDAJ EGZAMIN I PODEŚLIJ MI GO NA MESSENGER – LIFE&CAREER SYSTEM!
4. NAPISZ DO MNIE NA: Messengera – Life&Career System! –  (Napisz, że ukończyłeś  etap numer 12,  i poproś o dostęp do dwunastego etapu)
UWAGA! – ETAP GWARANTUJE EFEKTY!
1. Dokładne wyjaśnienie jak pomóc ludziom na poziomie „Pracownik” w kroku „Zidentyfikuj Swoją Tożsamość””.
2. Konkretne wskazówki – samo „mięcho”, jeśli chodzi o znalezienie pomysłu na biznes i sprawdzenie go!.
3. Dokładnie opisany system pomocy ludziom na poziomie Pomarańczowym – Krok 7 „Zbuduj swoją Tożsamość”.
UWAGA.- Efekty zapewnione są po zrealizowaniu wszystkich wytycznych dotyczących etapu nr. 12, zakupem testu, wysłuchaniu nagrań i wykonaniem zadań w klasie!
 
(Czas na wykonanie zadania –  dowolny – Etap da się zrealizować w max. 12 dni!
(UWAGA – Wszystkie wiadomości kieruj na Messengera Life&Career System!)